De wereld van de geek

De Jaren 80 in ons straatbeeld (exclusief in kleur)

Laten we ervan uitgaan dat jullie weten waar deze blogpost om draait. Voor de nieuwelingen onder jullie: ik neem slecht belichte foto’s van alles wat aan de jaren 80 doet denken, plaats ze hier en jullie scrollen.

Laat ik starten met mijn twee favoriete foto’s.

Caje

Deze afbeelding van Jan Ceulemans hangt aan de buitenkant van het Jan Breydelstadion (hoewel ik het nog steeds het Olympia noem) in Brugge. De Caje, zoals hij door vrienden en ploegmaats werd genoemd, is ongetwijfeld de bekendste en beste oud-voetballer van Club Brugge. Hij behoorde tot de ploeg die het in 1988 tot de halve finale van de UEFA-cup schopte.

Caje Jan Ceulemans Olympia

Daar in dat kleine pannenkoekenhuisje

Hoeveel echt typische, bruine horeca-zaken vind je nog? Het Pannenkoekenhuis Gwenola in de Voldersstraat in Gent ademt authentieke ouderwetse charme uit. Al drink je er een simpele koffie, of eet je een copieuze pannenkoek, je komt er tot rust.

Pannenkoekenhuisje Gent

We want more

Wat te denken als men de jaren 80 als thema binnen het carnavalsfeest gaat gebruiken?

80s Fun

My little Pony

Candy 80s

Fisher Price vintage

De Sleghte Gent

De jaren 80 op 8 DVDs

Retro games

Beverly Hills Cop

E.T. The extra terrestrial

Guns N' Roses Dire Straits

Opgegroeid met Britse ochtendtelevisie, Juniorpress en de Oostendse cinema was ik geek voor geek cool werd.

5 reacties

Laat een antwoord achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Deze website gebruikt koekjes. Houd je ook zo van koekjes, dan moet je op accept klikken. Dan eten we samen koekjes.